Nowości

Nowości

Zauważyliśmy, że coraz częściej płyną w naszą stronę sygnały w formie zapytań o opakowania 6 sztukowe dotyczące części naszej oferty, a mianowicie o jaja z chowu ściółkowego, jaja z wolnego wybiegu, jaja od zielononóżki i jaja ekologiczne. Postanowiliśmy odpowiedzieć wprowadzając na rynek wymienione asortymenty w obydwu klasach wagowych „L” i „M”.

Wyjątkiem są jaja od zielononóżki, które proponujemy tylko w klasie wagowej „M”, jaja z chowu ekologicznego, które są jajami różnej wielkości o masie nie mniejszej niż 53g, co oznacza, że w jednym opakowaniu mieszczą się zarówno jaja w klasie wagowej „M”, jak i „L” oraz jaja omega vitae, które dostępne są u nas wyłącznie w klasie wagowej „L” i tylko w opakowaniu zawierającym 6 sztuk.

Od teraz cała nasza oferta, z wyjątkiem jaj omega vitae dostępna jest w opakowaniach zarówno 6 jak i 10 sztuk. Poniżej możecie zobaczyć nasze nowe produkty, które już trafiają na sklepowe półki.

Jaja z chowu ściółkowego

Sławko - jaja z chowu ściółkowego 6szt

klasa A
opakowanie 6 sztuk
klasa wagowa L i M

Jaja od zielononóżki

Sławko - jaja od zielononóżki 6szt

klasa A
opakowanie 6 sztuk
klasa wagowa M

Jaja z wolnego wybiegu

Sławko - jaja z wolnego wybiegu 6szt

klasa A
opakowanie 6 sztuk
klasa wagowa L i M

Jaja z chowu ekologicznego

Sławko - jaja z chowu ekologicznego 6szt

klasa A
opakowanie 6 sztuk
jaja różnej wielkości, nie mniejsze niż klasa wagowa M

Od teraz dostępna jest nasza nowa, ciekawa oferta, makarony z jaj przepiórczych. Ucieszy to zwłaszcza tych z Was którzy na nią cierpliwie czekali. Jest to nasza odpowiedź na potrzeby rynku, potrzeby związane ze zdrową alternatywą dla makaronów tradycyjnych produkowanych na bazie jaj kurzych. Jest to również ukłon w stronę osób, które cenią sobie zdrowie i poszukują produktów będących podstawowym wręcz źródłem białka i witamin pozbawionych przy tym szkodliwego cholesterolu, dla prawdziwych smakoszy. W chwili obecnej dostępna jest wstążka cienka, średnia i gruba, ale niebawem pojawią się kolejne produkty z tej serii.

Makaron z jaj przepiórczych

Wstążka cienka

Sławko - makaron z jaj przepiórczych - wstążka cienka

Opakowanie 250g
Karton 40 sztuk

Makaron z jaj przepiórczych

Wstążka średnia

Sławko - makaron z jaj przepiórczych - wstążka średnia

Opakowanie 250g
Karton 40 sztuk

Makaron z jaj przepiórczych

Wstążka gruba

Sławko - makaron z jaj przepiórczych - wstążka gruba

Opakowanie 250g
Karton 40 sztuk

W najbliższej przyszłości nasza oferta poszerzy się, a nowości pojawią się najpierw tutaj. Już szykujemy dla Was atrakcyjne i nowe propozycje, które ją wzbogacą. Zaglądaj tu czasami, a niebawem dowiesz się więcej. Zapraszamy.